ARODUBIN

Bylinná tinktura ARODUBIN je tvořena pečlivě vyváženou směsí dubové kůry a deseti bylin, které podporují normální funkci dýchacího systému.Tinktura využívá především stahujících účinků tříslovin z dubové kůry a podporuje obranyschopnost organismu díky účinkům obsažených bylin.

4 důvody proč vyzkoušet dub

1

Učinky dubu oceníte při péči o podrážděnou (porušenou) pokožku.

3

Výborný k vyplachování dutiny ústní, k masírování a natírání dásní.

2

Dub Vám může pomoci zmírnit pocení či svědění pokožky.

4

Vhodný pro ušní aplikaci a sedací koupele.

Dub letní

Napomáhá normalní funkci horních cest dýchacích a podporuje normální vzhled pokožky. Zároveň působí z části jako přírodní antibiotikum. 

Třepatka a hřebíček

Napomáhají přirozené obranyschopnoti – imunitě, normální činnosti kardiovaskulárního systému, oběhu a prokrvení organismu.

Jitrocel a Zlatobýl

Napomáhají normální funkci střevního traktu a mikrobiální rovnováze.

Heřmánek a Měsíček

Osvěžení těla, pozitivně působí na hojení ran a zlepšování stavu pokožky. Napomáhají k uvolnění dýchacích cest.

Šalvěj a Řepík

 Antioxidant, napomáhají přirozené obranyschopnosti, hormonální rovnováze a činnosti jater

Tymián a Levandule

Relaxace, spánek, napomáhají normálnímu trávení.

Vyzkoušejte ARODUBIN ještě dnes!

Obsah účinných látek:

Obsahová látka Hmotnost
Dub letní 705 mg
Šalvěj lékařská 105 mg
Řepík lékařský 105 mg
Heřmánek pravý 28,88 mg
Tymián obecný 28,88 mg
Jitrocel kopinatý 27,83 mg
Třapatka nachová 27,83 mg
Zlatobýl obecný 26,25 mg
Levandule pravá 26,25 mg
Měsíček lékařský 26,25 mg
Hřebíčkovec vonný 17,85 mg

Doporučené dávkování

Orální užívání: 5-20x denně aplikujte pomocí 2-4 vstřiků přímo na postižené místo. 

Užívání při kloktání: nařeďte s vlažnou vodou v poměru 1:5 a vykloktejte.

Aplikace na pokožku: na kousek vlhké vaty nastříkejte 5-10 vstřiků a potíráním aplikujte na pokožku. 

Sedací koupele: stačí 50 vstřiků na 1l vody. 

Při aplikaci roztok nevdechujte ani nepolykejte!

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Případný jemný sediment není na závadu. Před upotřebením protřepat. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy.

Skladování: Skladujte při teplotě 5-25 °C

Vyrábí/Vyrába: AROMATICA CZ s.r.o., Masarykovo nám. 101/3, Šlapanice, CZ

Vyzkoušejte ARODUBIN ještě dnes!

Recenze zákazníků

Petr K., Brno

Dobrý den, rád bych vám poděkoval za skvělý a hlavně konečně účinný lék a navíc přírodní. S Arodubinem mám výborné zkušenosti při bolestech zubů, zubnímu hnisavému váčku či podráždění dásní, kdy stačí Arodubin nastříkat přímo na bolestivé místo nebo pomocí vatové tyčinky, neboť při silné bolesti zubů je člověk už opravdu zoufalý a hledá cokoli co by zabralo. Jsem rád, že ho mám a celá naše rodina ho využívá i při jiných problémech, jako jsou bolesti v krku a hrdle, afty a opary a plno dalších. Děkuji a můžu jen doporučit

Martina G., Ostrava

Klimatizace v autě, můj zdroj problémů. Ačkoliv se snažím,aby rozdíl teplot venku a v autě nebyl tak velký, vždy mne za sezónu několikrát potrápily bolesti v krku či angíny. Od té doby co mi kolegyně doporučila Arodubin mé problémy vymizely. Stačí si jen párkrát denně vystříkat krk a je po problému. 

Jindřich P., Brno

Má zkušenost: Celkem často sportuji, fitness, badminton, běh nevynechám ani v zimním období. Je pro mě tedy důležité být fit a nemít “velké pauzy”. Při škrábání v krku jsem vyzkoušel dost přípravků a rad, ale až Arodubin mi zafungoval a nemoc jsem ukončil již v začátcích..

Kdo je Dr. Rukavička?

V roce 1935 začal prof. Dr.PhMr. Jan Rukavička s výrobou přípravků výhradně z léčivých bylin. Na základě kladných výsledků a zkušeností se Dr.PhMr. Jan Rukavička v roce 1937 spojil s PhMr. Zahradníkem a po získání povolení Ministerstva zdravotnictví, začali společně tyto preparáty vyrábět ve velkém a zásobovat celou republiku.

V roce 1939 se rychle rostoucí firma přestěhovala do Brna a úspěšně pokračovala ve svém výrobním programu. V roce 1945 převzal Dr. PhMr. Jan Rukavička výrobu do svých rukou. V té době společnost vyráběla podle originálních receptur 19 druhů klinicky úspěšně vyzkoušených parafarmaceutických preparátů.

Firmu bohužel zanedlouho postihl stejný osud jako mnoha dalších společností. Firma byla v roce 1949 znárodněna a postupně zlikvidována národním podnikem SPOFA PRAHA.

Po revoluci, konkrétně v roce 1992 založil Dr.PhMr. Jan Rukavička ml. (na fotce vpravo) spolu s Ladislavem Šimůnkem (vlevo) společnost AROMATICA.

Ve svých tehdy 68 letech měl jeden velký sen. Navázat na tradici svého otce prof. Dr.PhMr. Jana Rukavičky st. a obnovit výrobu bylinných přípravků.

Již několik let se držíme hesla „tradice z přírody“, na trhu nabízíme produkty, jejichž receptury jsou podloženy čistě našemi zkušenostmi ověřenými roky praxe.