Příběhy zákazníků

petraM

Petra M., Bio potraviny Zdravísek, Slavkov u Brna

Můj syn byl od narození silný atopik a ve čtyřech letech se stal alergický na mléko. Jelikož jsem se v tomto sortimentu velmi rychle zorientovala, po čase jsem otevřela vlastní obchod se zdravou a speciální výživou, který je mou každodenní náplní, radostí, ale i stresem. Občas bych si přála více volných chvil a dnů, ale jsem ráda, že mohu být svým pánem a díky speciální výživě pomáhám lidem.

LucieK

Lucie K., Obchod Pod deštníkem, Tábor

Při hledání práce po studiu jsem věděla a chtěla jen jedno; aby mě práce bavila a dávala mi smysl. Vyzkoušela jsem několik pracovních míst, ale nikde jsem nebyla skutečně naplněna. Rozhodla jsem se zariskovat a rozjet ve 26 letech své vlastní podnikání ve spojení s mými koníčky, zájmy a přírodou a dát do této vize vše, co mám. Naspořené a našetřené finance, svůj čas, energii a nadšení. A je to zatím to nejlepší, co jsem kdy udělala.

AnderaR

Andrea R., ZV Gaia, Liberec

Nepřišlo mi naprosto běžné a v pořádku mít roky nemocné děti. Syn astma, dcera ekzém a zdravotnictví si nevědělo rady. Sebrala jsem veškerou odvahu a vzala zodpovědnost za sebe i své děti do vlastních rukou. Začala jsem měnit jídelníček, vyřazovat cukry a průmyslové potraviny a hlavně pracovat na sobě. Domnívám se, že ve většině případů je zdravotní stav dítěte odrazem stavu rodičů a jsem přesvědčena, že kdyby se mi mé děti narodily dnes, byly by už zdravé.

PetraK

Petra K., Zdravý život, Brno

Ke zdravému životnímu stylu mě dovedly zdravotní problémy. Pochopila jsem, že nemohu jen čekat a doufat, až mě někdo uzdraví a že musím vzít odpovědnost do svých rukou. Když jsem toto pochopila, ze závažných zdravotních komplikací, které mě sužovali a vygradovali až k neplodnosti, jsem se stala zdravou, vitální a šťastnou maminkou dvou chlapců. Tento proces už ve mě jen posílil důvěru v to, že jsme schopni se z části léčit a uzdravovat správnou stravou a vlastním pozitivním přístupem.

MartinaM

Martina V., BylBarr, Praha

Vše začalo mým seznámením s kontroverzní bylinou jménem konopí. Mám za sebou léta práce s konopím a konopnými produkty a dodnes mě konopí nepřestává udivovat šíří svých účinků. Stejně tak jsou pro mě obdivuhodné účinky bylin a bylinných produktů obecně. Svou prací se snažím přiblížit byliny a kvalitní přírodní produkty lidem. Věřím, že mohou pomoci při spoustě problémů…

HelenaM

Helena M., Apatyka Pampeliška, Klatovy

Proč jsem zvolila přírodu a alternativu? Dcera trpěla několik let na ekzémy a medicína nám nebyla schopna pomoci. Ztratila jsem trpělivost a rozhodla se hledat a zkoušet sama. Kombinací vhodné zdravé stravy, potravinových doplňků, různých kapek a čajů, používáním přírodní kosmetiky a zohlednění psychosomatické stránky, se nám podařilo ekzém úplně vyléčit.