ARODUBIN

Bylinná tinktura ARODUBIN je tvořena pečlivě vyváženou směsí dubové kůry a deseti bylin, které podporují normální funkci dýchacího systému.Tinktura využívá především stahujících účinků tříslovin z dubové kůry a podporuje obranyschopnost organismu díky účinkům obsažených bylin.

NOVĚ SKLADEM

Čistící gel na ruce

Aloe vera 200 ml

59 Čtěte více

HORKÁ NOVINKA!

Nová řada tinktur pod značkou Dr. Rukavička. Tinktury svou silnou účinností a propracovaným složením vypovídají přesně o hodnotách AROMATICI, na obalu produktů naleznete českého lva, čímž jsme chtěli zdůraznit, že jsme tradiční český výrobce, který vychází z tradice bylin a přírody. Nová řada si nese hrdě jméno po Dr.PhMr. Janu Rukavičkovi ml. jehož příběh si můžete přečíst níže.

DOBRÝ SPÁNEK

Síla chmelu a meduňky

Bylinná tinktura Dobrý spánek je tvořena výtažkem z chmelových šištic a vyváženou směsí dalších šesti bylin, které přispívají k pocitu uvolnění, emoční rovnováhy a podporují dobrý spánek.

OŘEŠÁK KRÁLOVSKÝ

Bylinná tinktura Ořešák z oplodí a listu ořešáku královského podporuje normální funkci střevního traktu a ledvin. Ořešák působí také jako antioxidant a současně příznivě ovlivňuje přirozenou obranyschopnost a odolnost organismu a metabolismus lipidů.

DOBRÉ TRÁVENÍ

Síla máty a heřmánku

Bylinná tinktura Dobré trávení je tvořena výtažkem z máty peprné a směsi pěti bylin, které podporují normální činnost trávicí soustavy a vylučování.

Kdo je Dr. Rukavička?

V roce 1935 začal prof. Dr.PhMr. Jan Rukavička s výrobou přípravků výhradně z léčivých bylin. Na základě kladných výsledků a zkušeností se Dr.PhMr. Jan Rukavička v roce 1937 spojil s PhMr. Zahradníkem a po získání povolení Ministerstva zdravotnictví, začali společně tyto preparáty vyrábět ve velkém a zásobovat celou republiku.

V roce 1939 se rychle rostoucí firma přestěhovala do Brna a úspěšně pokračovala ve svém výrobním programu. V roce 1945 převzal Dr. PhMr. Jan Rukavička výrobu do svých rukou. V té době společnost vyráběla podle originálních receptur 19 druhů klinicky úspěšně vyzkoušených parafarmaceutických preparátů.

Firmu bohužel zanedlouho postihl stejný osud jako mnoha dalších společností. Firma byla v roce 1949 znárodněna a postupně zlikvidována národním podnikem SPOFA PRAHA.

Po revoluci, konkrétně v roce 1992 založil Dr.PhMr. Jan Rukavička ml. (na fotce vpravo) spolu s Ladislavem Šimůnkem (vlevo) společnost AROMATICA.

Ve svých tehdy 68 letech měl jeden velký sen. Navázat na tradici svého otce prof. Dr.PhMr. Jana Rukavičky st. a obnovit výrobu bylinných přípravků.

Již několik let se držíme hesla „tradice z přírody“, na trhu nabízíme produkty, jejichž receptury jsou podloženy čistě našemi zkušenostmi ověřenými roky praxe.