Bylinkový obchůdek – místo, kde to voní po bylinkách

délka čtení: 3 minuty

“Tady to tak krásně voní.” Na podzim roku 2020, uprostřed doby covidové, se nám podařila věc, na kterou jsem neskutečně pyšní. V pravé části našeho dvoru jsme otevřeli Bylinkový obchůdek. V době, kdy byly všechny prodejny zavřené kromě potravin, drogerií a lékáren, jsme se rozhodli být odvážní. Naše portfolio jsou přece výrobky, které najdete v lékárnách. A ty být otevřené můžou. A tak jsme předělali během pár dní starý sklad na firemní prodejnu. Té jsme nejdříve říkali neoficiálně “Voňavý obchůdek”, protože každý, kdo do něj zavítal, řekl: “Ale tady to tak kráááásně voní”. 

Nejkrásnější vánoční výzdoba ve Šlapanicích

Kolegyně Petra nádherně „vánočně“ vyzdobila průjezd, kterým se prochází z náměstí na dvůr firmy k obchůdku. Byla to tenkrát vlastně jediná vánoční výzdoba ve Šlapanicích, protože se v tomto roce nemohly konat ani tradiční šlapanické Vánoce. A byla opravdu krásná. Na výzdobu se do průjezdu chodily dívat děti ze školek, ze školní družiny, maminky s dětmi i místní šlapaničáci. 

Velice nás potěšil zájem místních, kteří si obchůdek oblíbili a dodnes do něj chodí nakupovat. Obchůdku jsme dali název Bylinkový obchůdek.

bylinkový obchůdek bylinkový obchůdek

Vylepšujeme…

O prázdninách roku 2021 jsme měli zavřeno a provedli jsme drobné úpravy, obchůdek trošku přestavěli a hlavně do něj přidali i další sortiment. Nejdříve jsme v něm prodávali totiž pouze výrobky, které vyrábíme. A protože jsme výrobci přírodní kosmetiky a doplňků stravy, tak jsme od podzimu 2021 rozšířili sortiment o další “přírodní” výrobky –  ekologickou drogerii Tierra Verde a sójové svíčky Veynero.

Na jaře roku 2022 jsme do obchůdku získali kolegyni Renču, velkého milovníka, ale hlavně znalkyni, přírodních produktů, za kterou se zákazníci naučili chodit pro radu či nechat si zabalit pěkný balíček.

Od června jsme v obchůdku zřídili i pobočku Zásilkovny a tak si do obchůdku mohli začít šlapaničtí občané posílat balíčky, či je podávat. 

V obchůdku jsme rozšířili sortiment o zdravé mlsání – oříšky a sušené ovoce Nutsman, háčkované hračky, kávu Vergnano, přírodní obojky pro pejsky a kočičky od firmy Proactivet, látkové tašky, nahřívací polštářky od paní Jaroslavy Kubíkové. A od roku 2023 také o výrobky firmy Energy.

Jsme tady pro vás

Velice si vážíme našich zákazníků a i do budoucna se budeme snažit zkvalitňovat své služby. Přejeme si, aby k nám stále chodili zákazníci rádi – pro radu, výrobky pro zdraví, na mlsání, pro radost, pro dárky pro své blízké. Jsme tady pro vás.

bylinkový obchůdek