Martina V., BylBarr

Vystudovala jsem oděvnictví, ve kterém jsem i nějakou dobu pracovala. Poté přišla sametová revoluce, na to děti a vše bylo jinak. V roce 2004 jsem potkala konopí – rostlinu s puncem zakázaného ovoce. Začala jsem pracovat pro společnost, která jako první v Čechách začala nabízet zcela legální konopné produkty. Nešlo jen o výrobu a prodej přírodní konopné kosmetiky. Nedílnou součástí mojí práce bylo šíření pravdivých informací o konopí a náprava jeho pošramocené pověsti. I po mnoha letech soužití s konopím, skutečně zcela v mezích zákona, mě nepřestávat udivovat šíří svých účinků a stejně tak byliny obecně.

Souběžně s prací jsem absolvovala již v roce 2006 kurz pro akreditované výživové poradkyně. V témže roce jsem dokončila i rekvalifikační kurz pro kosmetičky u paní Vlasty Feřtekové, která byla nejen vynikající kosmetičkou, ale také autorkou mnoha odborných knih.

Při pracovních cestách po celé republice jsem navštívila mnoho prodejen zdravé výživy, bylin, přírodní kosmetiky. A právě tehdy jsem si začala pohrávat s myšlenkou vlastního obchodu. Obchodu se sortimentem jehož kvalitě věřím, s osobním přístupem k zákazníkům. Zkrátka jsem chtěla vytvořit obchod, kde bude lidem fajn a kam se budou rádi vracet.

Myšlenku jsem s laskavou podporou své rodiny a přátel v r. 2016 zhmotnila a otevřela BylBarr – obchod specializovaný na konopné produkty, kosmetiku, byliny a bylinné produkty.

Budu moc ráda, když se Vám bude u mě líbit. 🙂

– Martina V., majitelka bylinného obchodu BylBarr v Praze